• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Podziękowania od seniorów Domu Dziennego Pobytu dla Wydziału Polityki Społecznej UM Bielsko-Biała

Obchody Świąt Bożego Narodzenia – to wspaniały czas, w którym tradycją stało się obdarowywanie upominkami osób nam najbliższych, ale również najbardziej potrzebujących. To również znakomita okazja, by kształtować w ten sposób pozytywne relacje międzyludzkie, by pozyskiwać miłość obdarowywanych, ich wdzięczność i dobrą pamięć. Prezent, połączony z troską, ze szlachetnymi intencjami, które wyczuwane są intuicyjnie integruje, pozytywnie przewartościowuje sposób postrzegania władzy, która bywała czasami odległa i mało dostępna, daje poczucie wartości i bliskości. Jest bezcenny. Twierdzenie to udowadnia najlepiej szczególnie miła reakcja naszego środowiska na zorganizowaną przez Państwa akcję „Coś słodkiego dla seniora” połączoną z przeuroczymi życzeniami od dzieciaków, które wszystkie kochamy, i które są naszą wspólną dumą. Bliższe i bardziej czytelne stały  się ideały realizowanej przez Państwa polityki senioralnej, zapewniającej poszanowanie i ochronę godności osób starszych, dążącej do tego, by żadna z tych osób nie czuła się wykluczona, dyskryminowana i zapomniana, by mogła uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym, a także zdobywać wiedzę i nowe umiejętności.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, wspieraniu naszych starań, tożsamym rozumieniu misji jaką wspólnie realizujemy, wiele marzeń seniorów zostało spełnionych – mogli poczuć, że są dla kogoś ważni i potrzebni, że nie są sami, że stoi za nimi „Nasz Wydział” i „Nasze Panie z Wydziału”. Coraz częstsze pojawianie się tych nowych terminów w kontaktach jakie utrzymujmy w naszym środowisku jest dowodem wielkiego zaufania do Państwa oraz uznaniem i podziękowaniem za przychylność i sympatię, szczególną wrażliwość i dobro, jakie nam okazujecie.

I za to wszystko – my seniorzy z „Józefowa” – chylimy przed Państwem czoła.

 

W Nowym Roku życzymy wszelkiej pomyślności i zmian tylko na lepsze. Wielu pięknych, szczęśliwych chwil, uśmiechu oraz sił i wytrwałości w dążeniu do wytyczonych przez siebie celów. Nowy Rok niech przyniesie spełnienie nadziei i oczekiwań, zaś życie prywatne i zawodowe przysporzy radości oraz satysfakcji.

Niech się Państwu darzy!

 

Z najwyższym szacunkiem,

w imieniu wspólnoty seniorów z „Józefowa”

 

Waldemar Makles

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.