• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Przeboje Zbigniewa Wodeckiego w projekcji muzycznej w Domu Pomocy Społecznej MBNP

W cyklicznych spotkaniach Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w filmowo-muzyczne środy nie mogło zabraknąć również postaci wybitnie uzdolnionego piosenkarza, kompozytora, aktora i prezentera telewizyjnego Zbigniewa Wodeckiego. Dziś w ramach cotygodniowych projekcji nasi Seniorzy mogli obejrzeć i posłuchać największych przebojów tego muzyka, który obecnie stawia czoło poważnej chorobie.    

Projekcja filmowa w Domu Dziennego Pobytu

Projekcja filmowa w Domu Dziennego Pobytu (ul. Grzybowa 8/ Sala kominkowa DDP, początek godz. 10.00)   Dziś o godz. 10 dla seniorów z Domu Dziennego Pobytu odbędzie się projekcja filmu pt.  ,,Zmartwychwstały”. Kevin Reynolds, twórca filmu “Robin Hood – książę złodziei”, przedstawia historię zmartwychwstania Chrystusa. Na prośbę Poncjusza Piłata wpływowy … Czytaj dalej

Program działalności Klubu Inteligencji Katolickiej – maj 2017r.

Zapraszamy do zapoznania się z programem działalności Klubu Inteligencji Katolickiej w Bielsku-Białej w maju br. Program dostępny w formacie ,,pdf”  w 2 wersjach : Ogólny program:  Program działalności Klubu Inteligencji Katolickiej w Bielsku-Białej_maj_2017 Program Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów: Wybrane zajęcia Domu Dziennego Pobytu dla osób starszych_maj_2017

Zajęcia z ceramiki w Świetlicy Dzieciątka Jezus

W Świetlicy Dzieciątka Jezus odbyły się zajęcia z ceramiki pod okiem plastyka Pana Aleksandra Oczko. Dzieci miały możliwość wykonania wielu ciekawych prac a efekty ich zaangażowania w rękodzieło  można obejrzeć na zdjęciach.  

Droga krzyżowa w Domu Dziennego Pobytu

Dziś tj. 10-03-br. Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu odprawili w kaplicy domu Drogę Krzyżową, do której sami przygotowali rozważania. Serdecznie zapraszamy Seniorów do aktywnego włączenia się w piątkowe nabożeństwo wielkopostne.  

Powtórka z historii w Domu Dziennego Pobytu (09-03)

Trwa kolejne spotkanie w Domu Dziennego Pobytu w ramach ,,Powtórki z historii”. Cykliczne wykłady z historii prowadzone przez Pana Jana Golowskiego cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko Seniorów z DDP ale również wśród licznie przybyłych gości z miasta.    

Urodziny Pana Michała w Domu Pomocy Społecznej MBNP

Dziś tj. 8-go marca br. obchodziliśmy w Domu Pomocy Społecznej Dzień Kobiet. Przedstawiciele męskiego grona pracowników złożyli Paniom życzenia z okazji ich ich święta wręczając symboliczny tulipan oraz słodką niespodziankę. W tym dniu również swoje święto celebrował Pan Michał. Z okazji urodzin życzymy Zdrowia, Pogody Ducha, Radości i energii jaką … Czytaj dalej

Filmowe wspomnienie Danuty Szaflarskiej w Domu Pomocy Społecznej MBNP

Dzisiejsza projekcja na dużym ekranie została poświęcona zmarłej 19 lutego br aktorce Danucie Szaflarskiej. Mieszkańcy mogli zapoznać się z jej burzliwym życiorysem, posłuchać wywiadu a także obejrzeć film z 1947r.  pt. ,, Zakazane piosenki” gdzie odgrywała jedną z ról.