• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Terapia zajęciowa w Domu Dziennego Pobytu

Terapia zajęciowa ,,tętni życiem”. Nasze Panie Seniorki wraz z Panią Agnieszką dbają o piękny wystrój naszego Domu. Żmudna i wymagająca cierpliwości praca grupowa przynosi niesamowite efekty a także pozytywnie wpływa na samopoczucie i aktywne spędzanie czasu.

IV Piknik Rodzinny w Domu Pomocy Społecznej MBNP

We wrześniu (21-09) odbędzie się coroczny Piknik Rodzinny w Domu Pomocy Społecznej MBNP. To już 4 raz spotykamy się na wspólnej biesiadzie w gronie Mieszkańców, rodzin i pracowników. Dokładny termin i godzina będą podane w wysłanych zaproszeniach. Liczymy na Państwa obecność. Zapraszamy !        

Zajęcia plastyczne i Ceramika w Świetlicy ,,Dzieciątka Jezus”

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w zajęciach plastycznych i z ceramiki. Tematem dzisiejszych prac będą witrażyki a także nauka posługiwania się narzędziami do ceramiki. Zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy. od 14.30 do 17.00 w budynku Świetlicy ,,Dzieciątka Jezus”.  

Degustacja pstrąga w Domu Dziennego Pobytu

Dziś w Domu Dziennego Pobytu Seniorzy zorganizowali wspólną biesiadę połączoną z degustacją pstrąga. Po degustacji zdrowej i wyjątkowo smacznej  ryby prosto z Gospodarstwa Rybackiego ,,Nałęże” w ruch poszły śpiewniki i nagrania polskich piosenek.  

Powtórka z historii – wykład Jana Golowskiego w Domu Dziennego Pobytu

7.09. czwartek, godz. 10.30  KDO ,,Józefów”, ul.Grzybowa 8 Po wakacyjnej przerwie powracają cotygodniowe wykłady z cyklu ,,Powtórka z historii” w Domu Dziennego Pobytu. Tematem dzisiejszej prelekcji jest: Budowa imperium rosyjskiego – Piotr Wielki i jego następcy. Zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek wg harmonogramu dostępnego w programach miesięcznych Klubu … Czytaj dalej