• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Urodziny Pani Marysi z Domu Dziennego Pobytu

Vivat   Marysiu !

30 sierpnia obchodziliśmy okrągły jubileusz Marysi.

Już dzień wcześniej dało się wyczuć specyficzną atmosferę i pełne emocji oczekiwanie, tak przecież nierozerwalnie związane z kultywowaniem przez nas pięknego zwyczaju organizowania uroczystych spotkań z okazji imienin lub urodzin naszych seniorów .

I znów udało się – tym razem Marysi – zaskoczyć uczestników klimatem prawdziwej uczty, interesującym scenariuszem spotkania, sercem, duszą, dobrym smakiem i wyczuciem.

W łagodnym blasku świec, przy pięknie udekorowanym stole zebraliśmy się, by uczcić jubileusz Marysi, by podziękować Jej za zaangażowanie i wielki wkład w tworzenie teg pięknego miejsca, jakim jest Dom Dziennego Pobytu „św. Józefa”.

Z wielkim aplauzem spotkały się – wzruszające podziękowanie Pani Bożenki i treść wygłoszonej później mowy na cześć Jubilatki.

W spotkaniu uczestniczył wnuk Marysi- Piotr z narzeczoną Andrią ,Finką z pochodzenia.

Nie zabrakło również naszych niezawodnych Przyjaciółek – młodziutkiej wolontariuszki Kasi i Jej wspaniałej Mamy- Ewy,których wkład w przygotowanie spotkania był nieoceniony.

Wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że spotkania te stanowią znakomitą okazję do stałego wzmacniania łączących nas więzi i dlatego już dziś cieszymy się na kolejne, które nastąpi niebawem.

W.M

Zdjęcia z uroczystości dostępne są w zakładce ,,Galeria” na głównej stronie.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.