• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Świętowanie w Domu Dziennego Pobytu

Dom Dziennego Pobytu jest miejscem gdzie spotykają się ludzie bliscy sercu, serdeczni i otwarci na drugą osobę. Czas spędzają tu ubodzy, osamotnieni, z problemami osobistymi i schorowani, którzy traktują ,,Józefów” jak swój drugi dom. Ze stażem od roku do lat osiemnastu, nowicjusze i weterani codziennej podróży na Grzybową 8.  Jedną z Seniorek, która jest obecna z nami w Domu Dziennego Pobytu Św. Józefa, jest Pani Gienia. Dziś świętowała w Domu swoje kolejne imieniny w gronie kolegów i przyjaciół, z którymi na co dzień spotyka się na zajęciach DDP. Pani Gienia jest osobą spokojną, wrażliwą i lubianą wśród swoich rówieśników. Zawsze chętna do pomocy i gotowa wysłuchać każdego kto ma taką potrzebę.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w intencji solenizantki podczas której każdy uczestnik otrzymał sakrament namaszczenia chorych. Po eucharystii odbyła się uroczysta agapa z słodkim poczęstunkiem. Spotkanie przy stole było okazją do wspomnień, anegdot i ożywionych dyskusji. Nie zabrakło także tradycyjnej przemowy ze strony Pana Waldemara, przygotowanej specjalnie na tę okoliczność.

Pani Gieni życzymy stu lat, błogosławieństwa Bożego i zdrowia by mogła nadal uczęszczać do naszego Domu pełna energii i chęci do działania.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.