• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Niesamowita impreza u seniorów

Dzień Chłopaka to młode święto, które zaczęto obchodzić w latach 90 – tych i zostało zapoczątkowane w środowisku szkolnym. Dzisiaj jest bardzo popularne we wszystkich środowiskach, również w naszym – seniorów.

Prawdziwy zachwyt wzbudził stół z nieodłącznym świątecznym białym obrusem, „ bazowym” elementem jego wystroju, który zdominował wizerunek całości.                                                                           Wymyślne dekoracje i ozdoby, w większości wykonane we własnym zakresie, nadały kolorystyki ogólnemu wyglądowi, zaś całości dopełniła elegancka zastawa stołowa, w części wypożyczona, na której pięknie wyeksponowano podane posiłki, w tym własnoręcznie upieczone torciki z wisienką,  które obok toastu wzniesionego bezalkoholowym szampanem stanowiły słodkie zakończenie dnia.

Atrakcyjności spotkania, jego klimatowi i tajemniczości posłużyły niewątpliwie emocje wywołane wręczaniem niezwykle pięknie i pomysłowo przygotowanych upominków oraz spersonalizowanych opisów cech naszych „ chłopców” w formie uroczych składanek z papieru. Okazało się, że mimo zaawansowanego wieku i siwych włosów postrzegani są nadal jako atrakcyjni, romantyczni i czarujący, mądrzy, niezastąpieni, a nawet – nieobliczalni.

Pragniemy serdecznie podziękować kierownictwu Domu za pięknie spędzony dzień i jednocześnie pogratulować kreatywności oraz wyżyn organizacji przedsięwzięcia.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.