• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Narodowy Spis Powszechny -wsparcie dla seniorów

Drodzy seniorzy, od 1-go kwietnia br. rozpoczął się Narodowy Powszechny Spis Ludności, który obejmuje wszystkich obywateli Polski.  Pracownicy oraz wolontariusze DDP udzielają wszelkich informacji oraz wsparcia technicznego dot. procedur spisowych. Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, służymy pomocą stacjonarną w siedzibie Domu oraz w miejscu Państwa zamieszkania.

Poniżej kilka niezbędnych informacji:

Jak dokonać samospisu internetowego?

Wejdź na stronę GUS www.spis.gov.pl i wypełnij formularz spisowy.

Na stronie internetowej zamieszczone zostały pytania do Narodowego Spisu Powszechnego 2021 przetłumaczone na Polski Język Migowy.

Nie możesz wykonać samospisu internetowego?

Zadzwoń na infolinię : 22 279 99 99 i spisz się przez telefon.

Jeżeli nie spiszesz się przez internet ani przez telefon, skontaktuje się z Tobą rachmistrz spisowy telefonicznie, aby przeprowadzić spis. Zgodnie z ustawą z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. nie możesz odmówić mu przekazania danych.

Informacja dotycząca stanowiska do samospisu

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców w związku z epidemią koronawirusa  w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej stanowisko do samospisu w ramach Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań w 2021 roku  pozostaje zamknięte do odwołania.

Więcej informacji o możliwości dokonania spisu wraz z wytycznymi do samospisu internetowego znajdziesz na stronie internetowej www.spis.gov.pl.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.