• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Zajęcia edukacji społeczno-obywatelskiej w DDP

Serdecznie witamy naszych seniorów po przerwie świąteczno-noworocznej i zapraszamy do udziału w codziennych zajęciach Domu Dziennego Pobytu Św. Józefa w Bielsku-Białej przy ul. Grzybowej 8. Trwa nabór osób w wieku 60+, które czują się samotne i poszukują kontaktu z drugim człowiekiem, chcą wziąć udział w ciekawych zajęciach (m.in. integracyjnych, Bliżej kultury, multimedialnych, edukacyjnych, kulinarnych), spędzić w miłej (rodzinnej)  atmosferze swój wolny czas (Dom jest otwarty dla Was od poniedziałku do piątku w godz. 9-14) z możliwością zjedzenia posiłku (dwudaniowego obiadu) , przy rozmowach, grach planszowych, świętowaniu imienin, w warsztatach terapii zajęciowej itp.

Na terenie DDP znajduje się również kaplica Św. Józefa, w której nasi seniorzy biorą udział w Mszach Świętych, nabożeństwach oraz uroczystościach.

Dla osób dojeżdżających we własnym zakresie (komunikacją miejską), o godz. 9.00 z ostatniego przystanku autobusowego MZK linii nr 1 (Cygański Las)  kursuje nasz bus, który przewozi seniorów do siedziby DDP na ul. Grzybową oraz z powrotem o godz. 14.00.

Z uwagi na limit miejsc oraz bezpieczeństwo sanitarne prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny (33 814 93 43 lub mailowy (kontakt@kikjozefow.org.pl) celem ustalenia terminu spotkania.

Dziś omawiamy i prezentujemy publikację, która powstała w ramach 40 – Lecia bielskiego KIK-u opisująca historię oraz działalność społeczno-charytatywną Stowarzyszenia i funkcjonowania KDO ,,Józefowa”

 

Zapraszamy !

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.