• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Wakacje w Świetlicy Dzieciątka Jezus

Świetlica ,,Dzieciątka Jezus” działa w ramach Katolickiego Domu Opieki Józefów w Cygańskim Lesie przy ul. Grzybowej 8. Zajęcia odbywają się przez cały rok szkolny a także w wakacje.

Nasza oferta kierowana jest do dzieci z obszaru całego miasta, w szczególności zamieszkałych w dzielnicy Olszówka. Piękne otoczenie, dużo zieleni, zaplecze rekreacyjno sportowe oraz szeroka oferta zajęć to atuty tej placówki. Dodatkową korzyścią wpływającą pozytywnie na rozwój dzieci jest bliskie sąsiedztwo Seniorów, którzy w ramach różnych spotkań integracyjnych spotykają się z najmłodszymi.

Okres wakacji jest czasem ,,oblężenia” Świetlicy, do której codziennie uczęszcza około 20 dzieci będąca pod opieką naszych wychowawców. Oferujemy zagospodarowanie im czasu od godz. 9.00 do 15.00 w różnych formach aktywności zarówno na miejscu jak i poza. Dzieci biorą udział m.in w zajęciach plastycznych, bibliotecznych, ruchowych, grach terenowych a także spotkaniach przy grach planszowych. Okres letni to czas wyjść na basen, ścianki wspinaczkowe, do kina, parku trampolin, na place zabaw a także spotkania tematyczne z Seniorami.

Wszystkim wypoczywającym u nas dzieciom życzymy bezpiecznych, pełnych wrażeń i gorących wakacji !

Świetlica Dzieciątka Jezus – KDO ,,Józefów”, Bielsko-Biała, ul. Grzybowa 8, tel. kontaktowy: 797 630 776  od poniedziałku do piątku od godz. 9 do 15 (w okresie wakacyjnym)

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.