• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Uroczyste pożegnanie Pani Małgosi w Domu Dziennego Pobytu

Uroczyste spotkanie pożegnalne.

O przyszłości wiemy tylko to, że nadejdzie, nie wiemy natomiast kiedy i co nam przyniesie.

Jedno stało się już jednak pewne. Pani Małgosia  Bielicka zakończyła swoją ośmioletnią misję- bo tak traktowała służbowo określone obowiązki – w Domu Dziennego Pobytu „św. Józefa” , otwierając równocześnie nowy rozdział swojego życia zawodowego w nowym miejscu.

W dniu 13 b. miesiąca zebraliśmy się, by z całym szacunkiem, wdzięcznością i uznaniem pożegnać Panią Małgosię.

W barwnej galerii postaci uczestniczących w przeszłości i teraźniejszości Domu Dziennego Pobytu zajęła bardzo ważne miejsce, malując pięknie swoją postacią obraz rozwijającej się placówki oraz jej niezwykłej społeczności tworzącej załogę i zespół osób korzystających z jej usług.

Ludzi oceniamy po ich szczególnych cechach.

Małgosia posiada te, które niestety spotykamy coraz rzadziej ; uprzejmość , wiedzę i pracowitość, niezwykłą życzliwość. Swoim ciepłem i szczerym zaangażowaniem zyskała sobie nasze zaufanie, wdzięczną pamięć i miłość. Kontakty z Nią pozostawiły w naszych sercach i umysłach piękny ślad, wiele radości i satysfakcji.

Pozostanie w naszej pamięci również jako osoba wybitnie uzdolniona plastycznie. Jej propozycje prowadzenia manualnych zajęć terapeutycznych cechowała niezwykła pomysłowość , inicjatywa i kreatywność, a wytwory tej działalności- wrażliwość i prawdziwy artyzm.

Kiedy odchodzimy, zostawiamy coś po sobie, ale też coś ze sobą zabieramy; nasze wspomnienia, których nikt nie może nam odebrać. Mamy nadzieję, że w pamięci Małgosi pozostaną wyłącznie te najlepsze.

Życzenie to stało się jednym z głównych motywów składanych Małgosi podziękowań i świadectw.

Szczególnie pięknie wybrzmiały te, które wypowiedziane zostały przez Panią Elżbietę Kralczyńską – Prezes Klubu Inteligencji Katolickiej oraz Panią Bożenę Siudę –Kierownik Domu Dziennego Pobytu.

[Gallery not found]
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.