• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Spotkanie integracyjne ze Stowarzyszeniem Pomocy Rodzinie P O R T

Spotkanie integracyjne ze Stowarzyszeniem Pomocy Rodzinie P O R T

W dniu 23 czerwca 2022 roku.

 

Jeżeli marzy się Państwu udział w niebanalnie zorganizowanym spotkaniu prowadzonym przez sprawdzonych specjalistów  – amatorów, spełniających się w roli aktorów, konferansjerów, wodzirejów i prezenterów muzycznych. Jeżeli zależy Państwu na dobrej i wartościowej zabawie  w niepowtarzalnej atmosferze z repertuarem trafiającym do każdego, zapraszamy do nas.

To był długo oczekiwany dzień, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami natury organizacyjnej  i logistycznej, które zapewnić miały doskonałą zabawę pozostającą długo w pamięci naszych seniorów i miłych nam gości, z którymi współpracujemy od szeregu lat.

Osiągnęliśmy równocześnie zakładany cel integracyjny. Liczne przykłady wzruszających zachowań ze strony uczestników spotkania, potwierdziły raz jeszcze jego znaczenie oraz wartość i bliskość kontaktów jakie nas łączą z PORT – em.

Szczególnego zwrócenia uwagi wymagają – perfekcyjna organizacja przedsięwzięcia, rekordowa frekwencja, poziom i repertuarowa różność prezentowanego programu artystycznego, doskonale dobrana muzyka, nasza tradycyjna gościnność, klimat dobrej zabawy oraz poczęstunek, skromny , ale sięgający wyżyn sztuki kulinarnej.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym gościom za przyjęcie zaproszenia, organizatorom za trud przygotowań i wspaniały ich rezultat, wykonawcom zaś za piękne prezentacje oraz oświadczyć, że już teraz niecierpliwie oczekujemy kolejnych spotkań.

MK

zdjęcia ze spotkania dostępne są w zakładce galeria.

 

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.