• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Projekcja filmowa i zajęcia kulinarne w Domu Dziennego Pobytu Św. Józefa

Dziś seniorzy DDP wzięli udział w  projekcji  filmowej pt.: ,,Odważni”. Film opowiada niezwykłe historie 4 mężczyzn – policjantów, którzy walczą o swoje ideały, wiarę i rodzinę. Film o podłożu chrześcijańskim ukazuje siłę woli i potrzebę walki o swoje życiowe ideały oraz determinację w byciu uczciwym w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Projekcja została połączona z degustacją naleśników, które pomagali przygotowywać sami seniorzy. Zajęcia kulinarne w kameralnej grupie nadzorowała nasza wolontariuszka Pani Ewelina.  🙂

 

 

ODWAŻNI

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Czterech mężczyzn, jedno powołanie: służyć i chronić. Jako oficerowie broniący prawa, stawiają czoła zagrożeniu każdego dnia. Jednakże, kiedy tragedia uderza w ich rodziny, ci ojcowie zmagają się ze swoimi nadziejami, lękami i wiarą. Z tej walki rodzi się decyzja, która całkowicie odmienia ich życie. Film ze zwrotami akcji, trzymający w napięciu, ale też okraszony humorem. Czwarta produkcja Sherwood Pictures ukazuje Bożą obietnicę mówiącą o tym, że „serca ojców zwrócą się ku ich dzieciom, a serca dzieci zwrócą się ku ich ojcom”. Film wstrząśnie emocjami i rzuci wyzwanie każdemu sercu – aby było… bohaterem!

Materiały informacyjne pochodzą ze strony:

https://www.filmweb.pl/film/Odwa%C5%BCni-2011-572761

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.