• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Msza pierwszopiątkowa Klubu Inteligencji Katolickiej i spotkanie przy stole w Domu Dziennego Pobytu

Szacunek i pamięć.

Zgodnie z wieloletnim zwyczajem w murach Domu Dziennego Pobytu „św. Józefa” odbyła się pierwszopiątkowa Msza Święta dla środowiska Klubu Inteligencji Katolickiej, celebrowana przez księdza prałata Zbigniewa Powadę, duszpasterza i kapelana tego miejsca. Główną intencją jej sprawowania było wspomnienie niedawnego odejścia śp. Andrzeja Kralczyńskiego, Człowieka Ogromnych Zasług, Wielkiego Polaka i Patrioty.

Liczny udział członków i sympatyków Stowarzyszenia , a także pracowników Katolickiego Domu Opieki i seniorów w Mszy Świętej i w późniejszym spotkaniu uczynił sposobną okazję do złożenia słów podziękowania przez Małżonkę Zmarłego i Jej Syna Kamila za modlitwę i serdeczność w tych trudnych chwilach.

Sprawił ponadto stosownymi miejsce i moment do składania Bliskim Zmarłego najserdeczniejszych wyrazów głębokiego współczucia.

Pełne smutku, wzruszeń i zapewnień świadectwa uzmysłowiły nam raz jeszcze, że nasi przyjaciele są dla nas darem, którego pewnego dnia już nie będzie.

I dopiero wtedy, kiedy odejdą od nas, zaczynamy rozumieć, jak bardzo skąpiliśmy im słów, nawet wtedy, kiedy do nich mówiliśmy.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.