• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

DZIAŁALNOŚĆ ŚWIETLICY ”DZIECIĄTKA JEZUS” od 15 lutego 2021 r.

W związku ze zmianą przepisów umożliwiającą działalność placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, rozpoczynamy ponownie stacjonarną działalność świetlicy.

Zapraszamy na zajęcia do świetlicy od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-18.00. Zajęcia w miesiącu lutym będą odbywały się zgodnie z zamieszczonym planem zajęć. Obowiązują maseczki. Szczegółowe zasady reżimu sanitarnego poznacie na miejscu.

Korepetycje z matematyki rozpoczną się za tydzień od 23 lutego. Zajęcia z języka hiszpańskiego dla grupy młodszej w tym miesiącu są przeniesione na godzinę 16.00 w poniedziałki – pierwsze zajęcia będą już dziś! Na razie nie będzie zajęć sportowych z Panią Magdą i zajęć na basenie.

Najprawdopodobniej będziemy mieć nową nauczycielką z języka angielskiego. Proszę o informację, kto byłby zainteresowany korepetycjami lub grupą z języka angielskiego, ponieważ musimy zorganizować zajęcia.

ZAPISY do świetlicy trwają cały rok. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu telefonicznego pod numerem 797-630-776 lub osobistego w Świetlicy „Dzieciątka Jezus” ul. Grzybowa 8 w Bielsku-Białej od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-18.00.

DO ZOBACZENIA

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.