• Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej

Bal karnawałowo-ostatkowy w DPS MBNP

Jeżeli marzy się Państwu udział w niebanalnie zorganizowanej imprezie towarzyskiej, prowadzonej przez sprawdzonego specjalistę w osobie Pana Janusza Mazura, znakomitego konferansjera, wodzireja i prezentera muzycznego  w jednym, jeżeli zależy Państwu na dobrej zabawie w niepowtarzalnej atmosferze z repertuarem trafiającym do każdego, zapraszamy do nas za rok.

To był długo oczekiwany dzień, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami natury organizacyjnej i logistycznej, które zapewnić miały doskonałą zabawę pozostającą na długo w pamięci naszych seniorów, również tych mało aktywnych na skutek licznych ograniczeń i dolegliwości związanych z ich stanem zdrowia.

Osiągnęliśmy jednocześnie zakładany cel integracyjny. Liczne przykłady wzruszających zachowań, zarówno ze strony pensjonariuszy DPS, jak również ze strony reprezentujących nasz koleżanek i kolegów, potwierdziły raz jeszcze wartość i bliskość kontaktów jakie nasz łączą.

Szczególnego zwrócenia uwagi wymagają: perfekcyjna organizacja przedsięwzięcia, rekordowa frekwencja, profesjonalizm Pana Janusza Mazura, doskonale dobrana muzyka, niepowtarzalny klimat,

niezwykła gościnność, wymyślne kostiumy i atrakcyjne wizualnie maski karnawałowe oraz wyżyny sztuki kulinarnej, przekonującej każdego smakosza.

 

Pragniemy serdecznie podziękować za gościnę, za trud przygotowań i wspaniały ich rezultat oraz oświadczyć, że już teraz niecierpliwie oczekujemy następnego zaproszenia.

Zdjęcia z balu dostępne są w zakładce GALERIA.

Zapraszamy.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.